CF DIGI

Ponuka komplexného i čiastkového pokrytia aktivít online marketingu. Správa sociálnych sietí, online kampaní, email marketing, SEO, linkbuilding.

CF DIGI

Ponuka komplexného i čiastkového pokrytia aktivít online marketingu. Správa sociálnych sietí, online kampaní, email marketing, SEO, linkbuilding.

FUNKČNÝ

Online marketing.

Divízia CF DIGI zastrešuje široké spektrum nástrojov online marketingu. Našim cieľom nie je ponúkať balíkovú službu, ale vyskladať ponuku a riešenie šité na mieru, zohľadňujúce ciele a vízie klienta.

Online audit a stratégia

Kvalitná analýza trhu i firmy je základný krok každého podnikania. Pridajte k nej kvalitnú stratégiu s vhodnými aktivitami a váš biznis bude len rásť.

Email marketing

Informujte vašich zákazníkov o novinkách, akciách i zmenách vo vašej firme. Newsletter kampane efektívne udržujú vzťahy s vašimi aktuálnymi zákazníkmi.

Performance marketing

Pracujte so svojim publikom. Testujte, cieľte, merajte výsledky a plaťte za uskutočnenú akciu vďaka správne nastavenému výkonnostnému marketingu.

SEO & Linkbuilding

Dostaňte sa na popredné priečky vyhľadávania, zvýšte svoj organický dosah a priveďte na svoje stránky relevantných ľudí vďaka aktívnemu prístupu.

Social media marketing

Správou vašich sociálnych sietí vybudujeme komunitu ľudí, zaujímajúcu sa o váš biznis vďaka originálnemu, užitočnému i zábavného obsahu rôznych foriem.

Natívna reklama

Oslovujte svoje cieľové skupiny efektívne a prirodzene tak, že odprezentujete svoj produkt či službu obsahovo i vizuálne ladenú s použitým médiom.

5 +

rokov skúseností

A dennodennej práce na prípravách online stratégií a ich realizácii. Na aktivitách pracuje vždy tím skúsených certifikovaných špecialistov. Preferujeme dlhodobé spolupráce postavené na partnerskom vzťahu. S viacerými klientami spolupracujeme nepretržite už už viac ako 5 rokov.

30 +

rôznych segmentov

Máme skúsenosti z veľkého množstva rôznych segmentov v rámci B2C i B2B segmentu – od stavebníctva, financií, zdravotníctva, poľnohospodárstva, cez gastro, fashion, elektroniku a cestovanie, až po informačné technológie, softvérové riešenia, industry 4.0… Poradiť si vieme v každom segmente.

1 000 +

realizovaných kampaní

Máme za sebou veľké množstvo zrealizovaných online kampaní a aktivít, ktoré vieme prezentovať aj formou prípadových štúdií s ich konkrétnymi výsledkami. Online aktivity realizujeme vždy s ohľadom na ciele klienta. Dávame si záležať na zrozumiteľnom reportingu.

Tieto značky už využili naše služby

Spojte sa s nami